Netflix'in Vikings: Valhalla dizisinden ilk tanıtım videosu geldi

Netflix'in Vikings: Valhalla dizisinden ilk tanıtım videosu geldi
Netflix'in Vikings: Valhalla dizisinden ilk tanıtım videosu geldi. Yayınlanan video kamera arkası ve hazırlık görüntüleri ağırlık video olmasıyla öne çıkıyor.

4 Aralık'ta final yapan Vikings'in uzantısı olarak ekrana gelecek yeni diziyi ana dizinin yaratıcısı Michael Hirst hazırlıyor. Jeb Stuart (Die Hard, The Fugitive) ise showrunner olarak görev alıyor. Vikings: Valhalla'nın hikayesi kronolojik olarak ana dizinin 100 sene sonrasında geçecek. 11. yüzyılın ilk yıllarında başlayacak ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikingler arasında sayılan Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada ve Norman Kralı Fatih William'ın maceraları anlatılacak. Devamlı değişen ve dönüşümden geçen dünyada hayatta kalma mücadelesi veren bu kahramanlar, diğerlerine öncülük edecek.

Dizide Sam Corlett (Chilling Adventures of Sabrina), Frida Gustavsson (Swoon), Leo Suter (The Liberator), Bradley Freegard (Keeping Faith), Jóhannes Jóhannesson (Cursed), Laura Berlin (Immenhof – The Adventure of a Summer), David Oakes (The Pillars of the Earth), Caroline Henderson (Tuya Siempre), Pollyanna McIntosh ve Asbjørn Krogh Nissen gibi isimler rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER