Netflix için uyarlanan The Sandman'in kadrosuna 12 oyuncu daha katıldı

Netflix için uyarlanan The Sandman'in kadrosuna 12 oyuncu daha katıldı
Netflix için uyarlanan The Sandman'in kadrosuna 12 oyuncu daha katıldı.

Başrolünde "Dream" rolüyle Tom Sturridge'in yer aldığı dizinin kadrosuna Ocak 2021'de Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Boyd Holbrook, Charles Dance, Asim Chaudry, Sanjeev Bhaskar dahil olmuştu. Onlara Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Jenna Coleman, Niamh Walsh, Joely Richardson, David Thewlis, Kyo Ra, Stephen Fry, Razane Jammal, Sandra James Young ve Patton Oswalt da eklendi.
The Sandman Hakkında: 
  • The Sandman, DC için Neil Gaiman (Good Omens, Coraline) tarafından hazırlanan aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan yeni bir fantastik Netflix dizisidir. Gaiman aynı zamanda yürütücü yapımcı ve ortak yazar olarak projede yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television üstleniyor.
  • Allan Heinberg (Wonder Woman, Grey’s Anatomy) yürütücü yapımcı ve dizi sorumlusu olarak görev alıyor. David S. Goyer (Batman Begins, The Dark Knight, Terminator: Dark Fate, Foundation) ise yürütücü yapımcı olarak ekipte bulunuyor. Goyer ve Heinberg, aynı zamanda projenin ortak yazarları arasında da yer alıyor.
  • Dizinin Konusu: Çağdaş kurgu, tarihsel dram ve efsanenin kusursuz bir şekilde iç içe geçtiği, modern mit ve karanlık fantezinin zengin bir birleşimi olan The Sandman, hem Rüya Tanrısı Morpheus'un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecini hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin hikayesini anlatıyor.
  • Neil Gaiman, dizi hakkında şöyle konuştu: “Son otuz üç yıldır, The Sandman karakterleri nefes aldı, etrafta dolaştı ve kafamın içinde konuştu. Sonunda kafamdan çıkıp gerçeğe adım attıkları için inanılmaz derecede mutluyum. Dışarıdaki insanların bizim rüya olarak gördüğümüzü görmelerini, geride kalanların bedene bürünmelerini ve bedenlerin oradaki en iyi oyunculardan bazılarına ait olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. Bu çok hayret verici. Oyunculara ve Netflix, Warner Bros., DC, Allan Heinberg ve David Goyer'dan oluşan tüm The Sandman işbirlikçilerine ve rüyalarımın en çılgınını gerçeğe dönüştüren dizideki zanaatkarların ve dahilerin lejyonlarına çok minnettarım.”
Sezonu 11 bölüm sürecek dizi, Neil Gaiman imzalı çizgi romanlardan uyarlandı. Senaryoyu Allan Heinberg (Grey's Anatomy, The O.C.) kaleme aldı. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER