FOX’un 2021-2022 sezonunda yayınlayacağı yeni dizilerden fragmanlar geldi

FOX’un 2021-2022 sezonunda yayınlayacağı yeni dizilerden fragmanlar geldi
2021-2022 sezonu için şimdiye kadar The Big LeapThe Cleaning LadyPivoting, Welcome to Flatch (eski adıyla This Country), Our Kind of People ve Monarch dizilerine onay veren FOX, bunlardan 4'ünün fragmanlarını yayınladı. Fragmanı gelen dizilerden The Big Leap, sonbaharda; diğer üç dizi sezon ortasında yayınlanacak.

1) The Big Leap

Şov içinde şov formatıyla hazırlanacak komedi-drama dizisi muhtemelen hayatlarını mahvedecek bir dans yarışmasına katılmaya hazırlanan bir grup insanı konu edecek. Dans eksikliklerine rağmen canlı yayınlanacak bir programa hazırlanan bu insanlar ikonik bir hikayeyi kendi kalıplarına sığdıracak.

Diziyi Liz Heldens (The Passage) hazırlayacak. Scott Foley, Teri Polo, Ser'Darius Blain, Raymond Cham Jr., Jon Rudnitsky, Simone Recasner, Piper Perabo, Mallory Jansen ve Kevin Daniels rol alacak. 20th Television yapımını üstlenecek.
2) The Cleaning Lady

2020-2021 sezonu için hazırlanan The Cleaning Lady, pandemi nedeniyle bir süreliğine ertelenmiş, onay verilen pilot bölüm geçtiğimiz Şubat ayında çekilebilmişti. Yeni dizi 2017-2018 arasında yayınlanan ve 13 bölüm süren Arjantin yapımı "La chica que limpia" dizisinden uyarlanarak hazırlanacak. Miranda Kwok'un (The 100) senarist, Melissa Carter'ın (Queen Sugar) showrunner olarak görev aldığı dizinin yapımını Warner Bros. Television ve Fox Entertainment üstlendi. Başrolünde Elodie Young'ın yer aldığı projenin kadrosunda Adan Canto, Marthan Millan ve ikizler Sebastien-Valentino LaSalle de bulunuyor.

Karanlık bir mafya draması ve karakter hikayesi olarak da tasvir edilen The Cleaning Lady, oğlunun tedavisi için ABD'ye gelen zeki bir doktoru konu alıyor. Sistemin onları yüz üstü bırakmasına ve saklanmaya mecbur etmesine rağmen vazgeçmeyen bu kadın bir mafya için temizlikçi olarak çalışmaya ve oyunu kendi kurallarına göre oynamaya başlıyor.

 3) Pivoting

Geçtiğimiz sene pilot bölüm için onay alan ama salgın nedeniyle çekimleri bir süre ertelenen proje, pilot sonrası resmi onayı aldı. Kahkaha efektsiz komedi dizisinin başrollerinde Eliza Coupe, Ginnifer Goodwin ve Maggie Q yer alacak. Onlara Tommy Dewey, JT Neal ve Marcello Julian Reyes eşlik edecek.

En yakın çocukluk arkadaşlarının ölümüyle baş etmeye çalışan üç arkadaş hayatın kısa olduğu gerçeğiyle yüzleşir, mutluluğu bulmak için bazı adımlar atar ve bu sırada ani ve beklenmedik kararlar verirler. Aralarındaki bağın güçlenmesiyle anlaşılır ki hayatını berbat hale getirmek için asla geç değildir.

Liz Astrof (The King of Queens, 2 Broke Girls, The Conners, Last Man Standing) senaryoyu kaleme alacak. Yapımını Kapital Entertainment, Warner Bros. Television ve Fox Entertainment üstlenecek.
4) Welcome to Flatch (eski adıyla This Country)

BBC'nin BAFTA ödüllü dizisi "This Country"den uyarlanacak olan diziyi Jenny Bicks (Sex and the City) kaleme alacak. Paul Feig (A Simple Favor) onay alan pilot bölümü yönetmişti.

Yarı belgesel özelliğindeki dizi, kurgusal bir kasabaya genç yetişkinlerin günümüzdeki endişelerini araştırmak için giden bir ekibi konu alacak. Araştırma, kuzen olan Shrub ve Kelly Mallet'e, onların kendilerine has çevrelerine odaklanacak.

Dizinin kadrosunda Sam Straley, Kelly Mallet, Seann William Scott (Lethal Weapon), Aya Cash (You’re the Worst), Taylor Ortega (Kim Possible), Krystal Smith ve Justin Linville gibi isimler yer alıyor. Sezonu 14 bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER