FOX'tan üç yeni dizi geliyor: The Big Leap, Fantasy Island & Our Kind of People

FOX'tan üç yeni dizi geliyor: The Big Leap, Fantasy Island & Our Kind of People
ABD'nin ulusal kanallarından FOX'tan üç yeni dizi geliyor.

The Big Leap:

Şov içinde şov formatıyla hazırlanacak dramedi dizisi muhtemelen hayatlarını mahvedecek bir dans yarışmasına katılmaya hazırlanan bir grup insanı konu edecek. Dans eksikliklerine rağmen canlı yayınlanacak bir programa hazırlanan bu insanlar ikonik bir hikayeyi kendi kalıplarına sığdıracak.

Diziyi Liz Heldens (The Passage) hazırlayacak. Scott Foley, Teri Polo, Ser'Darius Blain, Raymond Cham Jr., Jon Rudnitsky, Simone Recasner, Piper Perabo, Mallory Jansen ve Kevin Daniels rol alacak. 20th Television yapımını üstlenecek.

Fantasy Island:

1977-1984 arası 7 sezon yayınlanan aynı isimli dizinin modern uyarlaması olarak ekrana gelecek. Porto Riko'da çekilecek. Liz Craft ve Sarah Fain (The Shield) hazırlayacak. Sony Pictures TV, Gemstone Studios ve Fox Entertainment yapımını üstlenecek.

Misafirlerinin talep ettiği "bütün" istekleri yerine getiren lüks bir otelde olup bitenler büyülü bir gerçekliğin etrafında anlatılacak. Roselyn Sanchez, Kiara Barnes, John Gabriel Rodriguez kadroda yer alacak.

Our Kind of People:

Kanalda yayınlanan Star dizisini de hazırlayan Lee Daniels ve Karin Gist hazırlayacak. Otis Graham'ın aynı isimli romanından uyarlanacak. 20th Television yapımını üstlenecek.

Hikayesi zengin siyahi ailelerin tatil için tercih ettiği Massachusetts'e bağlı Oak Bluffs'ta geçecek. Saç bakımı üzerine iş yapan bekar bir anne, aile ismini yeniden almaya karar verdiğinde uzun zamandır saklı kalan bir sırrı keşfedecek ve bu, hayatını alt üst edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER