FOX'tan iki dizi daha geliyor: Pivoting & Monarch

FOX'tan iki dizi daha geliyor: Pivoting & Monarch
ABD'nin ulusal kanallarından FOX, gelecek sezonun hazırlıklarına devam ediyor. Kanal, The Big LeapOur Kind of PeopleThis CountryThe Cleaning Lady ve yazın ekrana gelmesi planlanan Fantasy Island'ın ardından iki diziye daha onay verdi.

* Pivoting:

Geçtiğimiz sene pilot bölüm için onay alan ama salgın nedeniyle çekimleri bir süre ertelenen proje, pilot sonrası resmi onayı aldı. Kahkaha efektsiz komedi dizisinin başrollerinde Eliza Coupe, Ginnifer Goodwin ve Maggie Q yer alacak. Onlara Tommy Dewey, JT Neal ve Marcello Julian Reyes eşlik edecek.

En yakın çocukluk arkadaşlarının ölümüyle baş etmeye çalışan üç arkadaş hayatın kısa olduğu gerçeğiyle yüzleşir, mutluluğu bulmak için bazı adımlar atar ve bu sırada ani ve beklenmedik kararlar verirler. Aralarındaki bağın güçlenmesiyle anlaşılır ki hayatını berbat hale getirmek için asla geç değildir.

Liz Astrof (The King of Queens, 2 Broke Girls, The Conners, Last Man Standing) senaryoyu kaleme alacak. Yapımını Kapital Entertainment, Warner Bros. Television ve Fox Entertainment üstlenecek.

* Monarch:

Müzikal drama dizisini Melissa London Hilfers yarattı, Michael Rauch ise showrunner olarak görev alacak. Dizi için orijinal müzikler ve cover parçalar hazırlanacak.

Texas merkezli ve çok jenerasyonlu drama, Amerika'nın ilk country müzik ailesini konu alacak. Roman ailesi yetenekli oldukları kadar dürüstlükleriyle tanınsalar da başarılarının temelinde bir yalan yatmaktadır. Bu zamana kadar başardıkları tehlikeye girdiğinde ailenin reisi Nicky Roman, ailesini korumak için her şeyi göze alacaktır.

Yapımcı olarak projeye dahil olan country müzik menajeri Jason Owen'ın temsil ettiği isimlerin arasında Kacey Musgraves, Faith Hill, Dan + Shay, Little Big Town, Kelsea Ballerini ve Midland de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER