Prodigal Son'ı iptal eden FOX, Call Me Kat dizisine 2. sezon onayı verdi

Prodigal Son'ı iptal eden FOX, Call Me Kat dizisine 2. sezon onayı verdi
FOX kanalından bir iyi, bir de kötü haber var. 

Cat Café açık kalmaya devam edecek ancak Prodigal Son aramızda olmayacak. FOX kanalı Call Me Kat dizisine 2. sezon onayı verdiğini duyururken Prodigal Son'ı ise iptal etti. Tom Payne ve Michael Sheen'in başrolünde yer aldığı Prodigal Son, ikinci sezonunda yaşadığı reyting kaybı sonrası kanalın en az izlenen yapımlarından birisi olmuştu. Bu nedenle 18 Mayıs'ta ekrana gelen sezon finali aynı zamanda dizi finali olarak da yayınlanacak.

Call Me Kat ise yeni sezon öncesi showrunner Darlene Hunt'la yolunu ayırdı ve gelecek sezona yeni bir showrunner ile hazırlanacak. 25 Mart'ta 13 bölümlük sezonunu tamamlayan dizi 0.5 reyting / 2.02 milyon izleyici ortalaması tutturdu. Dizide matematik profesörü olarak çalışırken kariyerini geride bırakarak birikimleriyle kendisine bir kedi kafesi açan Kat'in ve çevresindekilerin başından geçenler anlatılıyor. 

İngiliz yapımı Miranda dizisinden esinlenilerek hazırlanan dizinin başrolünde The Big Bang Theory'yle bilinen Mayim Bialik yer alıyor. Bialik'in TBBT'deki rol arkadaşı Jim Parsons'ın yapımcı olarak dahil olduğu dizinin kadrosunda Leslie Jordan, Kyla Pratt, Swoosie Kurtz, Cheyenne Jackson ve Julian Gant de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER