FOX'tan yeni bir drama dizisi geliyor: The Cleaning Lady

FOX'tan yeni bir drama dizisi geliyor: The Cleaning Lady
ABD'nin ulusal kanallarından FOX, gelecek sezonun hazırlıklarına devam ediyor. Kanal, "The Cleaning Lady" adında yeni bir drama dizisine onay verdiğini duyurdu.

2020-2021 sezonu için hazırlanan The Cleaning Lady, pandemi nedeniyle bir süreliğine ertelenmiş, onay verilen pilot bölüm geçtiğimiz Şubat ayında çekilebilmişti. Yeni dizi 2017-2018 arasında yayınlanan ve 13 bölüm süren Arjantin yapımı "La chica que limpia" dizisinden uyarlanarak hazırlanacak. Miranda Kwok'un (The 100) senarist, Melissa Carter'ın (Queen Sugar) showrunner olarak görev aldığı dizinin yapımını Warner Bros. Television ve Fox Entertainment üstlendi. Başrolünde Elodie Young'ın yer aldığı projenin kadrosunda Adan Canto, Marthan Millan ve ikizler Sebastien-Valentino LaSalle de bulunuyor.

Karanlık bir mafya draması ve karakter hikayesi olarak da tasvir edilen The Cleaning Lady, oğlunun tedavisi için ABD'ye gelen zeki bir doktoru konu alıyor. Sistemin onları yüz üstü bırakmasına ve saklanmaya mecbur etmesine rağmen vazgeçmeyen bu kadın bir mafya için temizlikçi olarak çalışmaya ve oyunu kendi kurallarına göre oynamaya başlıyor.

FOX kanalı geçtiğimiz ay yeni sezon için The Big Leap ve Our Kind of People dizilerine onay verdiğini de açıklamıştı. Aynı isimli İngiliz dizisinin ABD uyarlaması olan This Country'nin hazırlıkları devam ederken 80'li yıllardan kalma Fantasy Island dizisinin modern uyarlaması ise yaz ekranı için hazırlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER