Dan Brown'ın romanlarından Kayıp Sembol'un dizi uyarlamasından ilk tanıtımı geldi

Dan Brown'ın romanlarından Kayıp Sembol'un dizi uyarlamasından ilk tanıtımı geldi
Dan Brown'ın romanlarından Kayıp Sembol'un dizi uyarlamasından ilk tanıtımı geldi. The Lost Symbol , NBCUniversal'a bağlı dijital platform Peacock'ta yayınlanacak.

Brown'ın Robert Langdon romanlarından birisi olan Kayıp Sembol, kronolojik olarak Da Vinci'nin Şifresi'nin sonrasında yer alsa da dizi projesi genç Langdon üzerine kurulu. Harward'da profesör olan genç Langdon, akıl hocasının kaçırılmasıyla kendisini ölümcül bulmacaların içinde buluyor. Succession, Manhattan, The Code, The Pacific ve Rush gibi yapımlarla bilinen Ashley Zukerman başrolü üstleniyor.

Kadroda Valorie Curry (The Following), Sumalee Montano (Star Trek: Picard), Rick Gonzalez (Arrow) ve Beau Knapp (The Good Lord Bird) da yer alıyor. Diziyi Daniel Cerone (The Blacklist, Dexter) hazırlarken senaryosunu Dan Dworkin ve Jay Beattie kaleme aldı.

Dan Brown'ın romanlarından The Da Vinci Code 2006'da, Angels & Demons 2009'da ve Inferno 2016'da film uyarlamasıyla sinemaya geldi. Tom Hanks'in başrolünde yer aldığı filmleri yöneten Ron Howard, dizi projesinin yapımcılarından birisi olarak yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER