Why Women Kill, 3 Haziran'da ikinci sezonuyla ekrana dönüyor

Why Women Kill, 3 Haziran'da ikinci sezonuyla ekrana dönüyor
Why Women Kill, 3 Haziran'da ikinci sezonuyla ekrana dönüyor.

Antoloji türündeki dizinin ilk sezonu 2019'da ekrana gelmişti. İkinci sezonda ise yeni karakterler ve oyuncular eşliğinde ihanet odaklı yeni bir hikaye anlatılacak. 1949 yılında geçen hikaye, güzel olmanın anlamını, yok sayılmanın ve toplum tarafından üstten bakılmanın etkilerini, insanların dünyaya gösterdiklerinin arkasındaki gizli gerçeğin ortaya çıkışını ve bir kadının ait olabilmek için yapabileceklerini konu alacak.

Yeni sezonun kadrosunda Allison Tolman, Nick Frost, Lana Parrilla, B.K. Cannon, Jordane Christie, Matthew Daddario ve Veronica Falcón yer alıyor.

Tolman, Alma isminde dünyanın gaddarlığı konusunda iyimser olan biraz tuhaf ve çekingen bir ev hanımını oynayacak. Frost, Alma'nın veteriner olarak çalışan kocası Bertram'ı canlandıracak. Cannon, Alma'nın kızı Dee'yi oynayacak. Bir restoranda garson olarak çalışan Dee, kendisini gizli aşığıyla hem heyecan verici hem de küçük düşürücü gayrı meşru bir ilişkinin içinde buluyor.

Parilla, zengin ve şeytani Carlo Castillo'nun alaycı eşi Rita'yı canlandıracak. Yaşlı kocasının ölmesini bekleyen Rita, bir bahçe kulübü işletiyor ve zamanının çoğunu genç aşığıyla geçiriyor. Daddario, Rita'nın bahsi geçen aşığı Scooter'a hayat verecek.  Aktör olmak isteyen, pek de zeki olmayan, seksi ve yakışıklı Scooter, Rita tarafıdan hoş tutulsa da gizli bir ilişkiye başlıyor.

Christie, Vern isminde sert bir dedektifi oynayacak. Rita, genç aşığının kendisini aldattığını düşününce Vern'i tutacak. Falcón, Carlo'nun kızı Catherine'i canlandıracak. Babasının karısı Rita'dan zerre hoşlanmayan Catherine, gizemli bir kazanın ardından eve döndükten sonra onu mahvetmenin yollarını arayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER