Adrien Brody, Succession'ın 3. sezonunun kadrosunda

Adrien Brody, Succession'ın 3. sezonunun kadrosunda
Hafta başında kadrosuna Alexander Skarsgård'ı dahil eden Succession'ın yeni sezonunda Oscar ödüllü oyuncu Adrien Brody de rol alacak. Brody, Waystar'ın kontrolü için verilen savaşta kilit rol oynayacak milyarder yatırımcı/aktivist Josh Aaronson'a hayat verecek.

3. sezonda Logan Roy, Kendall'ın geçtiğimiz sezon finalinde yaptıklarından sonra her alanda müttefik bulmaya çalışırken şirket içinde çıkan savaş, aile içinde bir sivil savaşa da yol açma tehlikesi taşıyacak. Yeni sezonda Hope Davis, Sanaa Lathan, Linda Emond ve Güney Koreli şarkıcı/oyuncu Jihae de yer alacak. Justine Lupe (Willa), David Rasche (Karl Muller) ve Fisher Stevens (Hugo Baker) ise ana kadro oyuncusu olarak bulunacak. Salgın nedeniyle çekimlerini bir süre ertelemek zorunda kalan Succession, bu yıl içinde HBO'ya dönecek.

The Pianist filmiyle Oscar kazanan Adrien Brody, yakında Wes Anderson'ın yeni filmi The French Dispatch'le ve Netflix'in Blonde filmiyle de ekranda olacak. Peaky Blinders dizisinde de rol alan aktör, Stephen King uyarlaması Chapelwaite'nin ve Los Angeles Lakers takımını anlatacak yeni HBO dizisinin kadrosunda da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER