Nur Fettahoğlu, Kağıt Ev dizisi ve karakteri hakkında konuştu!

Nur Fettahoğlu, Kağıt Ev dizisi ve karakteri hakkında konuştu!
Star’ın yeni dizisi, ‘Kağıt Ev’ Pazartesi günü seyircisi ile buluşacak. Dizide başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu ‘Aylin’ karakterini canlandıracak ve seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.
 
Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın başrollerini paylaştığı “Kağıt Ev”, ilk bölümüyle 19 Nisan Pazartesi başlıyor…
 
Dizide ‘Aylin’ karakterini canlandıracak olan sevilen oyuncu Nur Fettahoğlu, rolü ile şimdiden merak konusu. Nur Fettahoğlu yeni projesi ve rolü ile ilgili konuştu…
 
“GÜÇLÜ VE TUTTUĞUNU KOPARAN BİR KARAKTER”
 
‘Aylin’ karakterini severek canlandırdığını söyleyen Nur Fettahoğlu, “Aylin güçlü, tuttuğunu koparan ve kendi uzmanlık alanında çok başarılı bir hukukçu. Her şeyin üstesinden kendi başıma gelebilirim mantığı ile belki de kimseye güvenemediği için, kendine yıkılmaz olduğunu düşündüğü surlarla bir dünya kuruyor.  Sakladığı sırlar var. Kendi hayatında  herkesten gizli bunlarla mücadele ederek kurduğu steril, planlı ve kontrollü dünyası bir gün hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde çöküyor. Beklemediği bir olaylar silsilesinde duvarları birer birer yıkılırken tanışıyoruz onunla. Bu toz dumanın içerisinde, bir yandan yıkım devam ederken, bir yandan o duvarları yeniden kurmaya çabalayan bir kadının hikayesini izleyeceğiz. Bana ne tür duygularla gelecek, o dönüştükçe hikayesi onu nasıl dönüştürecek ben de bunu heyecanla keşfetmeyi bekliyorum” dedi.


 
“NEFES ALMAYA VAKTİMİZ OLMUYOR”
 
‘Kağıt Ev’de izleyiciyi nelerin beklediğine de değinen Nur Fettahoğlu; “Alanlarında çok başarı olan iki hukukçunun kızlarının işlediği bir cinayet sonucu adalete güvenmek yerine yanlış karar vermeleriyle birlikte tersine dönen dünyaları… Alışılmışın dışında bir kurguya ve ritme sahip, bazen çekerken nefes almaya vaktimiz olmadığını düşündürtecek kadar” dedi.
“KAĞIT EV’DE ÇALIŞIRKEN ÇOK EĞLENİYORUZ”
 
Erdal Beşikçioğlu ile daha önce sinema filmi için kamera arkasına geçen güzel oyuncu; partneri ile ilgili ise şunları söyledi; Daha önce - on seneyi aşan bir süre önce ‘Kurtlar Vadisi Filistin’de beraber çalışmıştık. Erdal sürprizleri olan, şahane bir partner. Tekrar çalışma imkanı bulduğumuz için mutluyum. O zaman da keyifli bir yolculuktu, ama itiraf etmeliyim ki Kağıttan Ev’de daha çok eğleniyoruz” dedi.
 
“Kağıt Ev “güçlü oyuncuları ve etkileyici hikayesi ile 19 Nisan Pazartesi saat 20.00’de  Star’da… BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER