ITV'den üç dizi daha geliyor: Hollington Drive, Too Close & The Larkins

ITV'den üç dizi daha geliyor: Hollington Drive, Too Close & The Larkins
İngiliz ITV kanalından üç dizi daha geliyor.

* Hollington Drive:

Sophie Petzal'ın kaleme alacağı dizinin yapımını West Road Pictures üstlenecek. Sezonu 4 bölüm sürecek ve çekimler yıl bitmeden başlayacak.

Theresa, ablası Helen ve iki kardeşin aileleri birbirine yakındır ve birlikte zaman geçirmekten memnundurlar. Barbekü amacıyla toplandıkları bir gün Theresa'nın 10 yaşındaki oğlu Ben ve kuzeni Eva, birlikte oynamak için parka gitmek isterler. Yetişkinler başta tereddüt etseler de izni verirler.

Ancak iki çocuk vaktinde dönmeyince endişelenen Theresa aramaya çıkar. Çocukları kavga ederken bulur ve iç güdüleri kötü bir şeyler olduğuna işaret etmektedir. Komşuları Jean, oğlu Alex'in kaybolduğunu söylediğindeyse şüpheleri daha da atar. Ben ve kuzeni Eva'nın Alex'in kaybolmasıyla bir ilgisi var mıdır? İki çocuk da neden karakterlerine uymayacak şekilde davranmaya başlamıştır? Yoksa Alex öldürüldü ve oğlu bir katil mi?* Too Close:

Sezonu 3 bölüm sürecek psikolojik gerilim dizisi Nisan ayı içinde başlayacak. Başrolleri Emily Watson ve Denise Gough üstlenecek. Oyuncu ve yazar Clara Salaman, Natalie Daniels takma adıyla yazdığı ve 2018'de yayımlanan kendi romanının senaryosunu kaleme aldı.

Too Close, ciddi bir suçla suçlanan ancak hiçbir şeyi hatırlamadığını iddia eden Connie Mortensen ve onunla çalışmak üzere görevlendirilen adli psikiyatrist Dr. Emma Robertson arasındaki zor ve tehlikeli ilişkiye odaklanıyor. Connie’yi duruşma için değerlendirmek üzere gönderilen Dr. Robertson'ın seansları kafa karıştırıcı karmaşık bir psikolojik oyun haline geliyor.

Dizinin kadrosunda Thalissa Teixeira, Jamie Sives, Risteard Cooper, Chizzy Akudolu, Karl Johnson, Eileen Davies, Nina Wadia ve Paul Chahidi de yer alıyor. Snowed-In Productions, projenin yapımını üstlendi.* The Larkins

H.E. Bates’in 1958’de yayınlanan The Darling Buds of May adlı romanından uyarlanacak. Aynı roman yine ITV için uyarlanmış, 1991-1993 yılları arasında yayınlanmıştı. The Darling Buds of May, Bates'in kaleme aldığı Pop Larkin serisinin ilk kitabı ve 1970'e kadar devam eden seri 5 kitaptan oluşuyor. 

Simon Nye (Finding Alice, The Durrells) tarafından kaleme alınan dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Yapımını all3media International ile birlikte Objective Fiction, Genial Productions ve OMG Scotland üstlenecek. Başrollerde Bradley Walsh (Pop Larkin), Joanna Scanlan (Ma Larkin), Tok Stephen (Mariette Larkin), Sabrina Bartlett (Cedric ‘Charley’ Charlton) yer alacaklar.

1950’lerin sonlarında geçen The Larkins, 6 çocuklu işçi sınıfı bir ailenin hikayesini anlatıyor. Birbirlerine bağlı ve güçlü bir iş ahlakına sahip olan aile üyeleri kırsalda keyif aldıkları ve neşe içinde devam ettirdikleri bir hayat yaşamaktadırlar. Ancak iyi kalplilikleri yaşadıkları toplumun üyeleri tarafından her zaman kabul görmez. Hükümet yetkilileri, otorite sahipleri, ev sahipleri, züppe köylüler... Dizide ailenin vergi işlerini araştırmak için köye gelen muhasebeci Cedric ‘Charley’ Charlton ve ailenin kızlarından Mariette arasındaki aşk hikayesi de anlatılacak. Üstelik hem Charley'in gizemli romantik bir rakibi hem de Mariette’in erkekleri içermeyen bazı kendi planları vardır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER