Oscar töreninin detayları belli olmaya başladı

Oscar töreninin detayları belli olmaya başladı
Bu yıl 93. kez düzenlenecek Oscar töreninin detayları belli olmaya başladı.

Deadline'ın haberine göre tören Los Angeles'taki Union Station'da ve Oscar'ın normalde düzenlendiği Hollywood'daki Dolby Theatre'da eş zamanlı düzenlenecek. Hali hazırda ödül takdim edecek isimlerin, adayların ve onların misafirlerinin sosyal mesafe eşliğinde törende hazır bulunması planlanıyor. Bu amaçla da Union Station'ın kullanılması bekleniyor. Ancak iki mekanın ne şekilde kullanılacağı, kırmızı halının nasıl idare edileceği veya basının nasıl konumlandırılacağı şu an için kesinleşmiş değil.

Töreni düzenleyen AMPAS, tören öncesindeki resmi etkinlikleri iptal etti. Bunlara aday yapımların gösterimi, Oscar adaylarına verilen yemek, Uluslararası Film dalındaki adaylar için düzenlenen resepsiyon, Kısa Film-Belgesel-Animasyon-Uluslararası Film-Makyaj ve Saç Tasarımı kategorileriyle ilgili halka yönelik düzenlenen programlar da dahil. Ayrıca her tören sonrasında geleneksel olarak düzenlenen Governors Ball da iptal edildi ve Londra'da ya da New York'ta herhangi bir resmi Oscar'ı izleme partisi düzenlenmeyecek.

Oy verecek isimler filmleri AMPAS'ın sağladığı dijital imkanlarla izleyerek oy kullanacaklar. Oscar ödülleri 26 Nisan'ı 27 Nisan'a düzenlenecek gece sahiplerini bulacak ve törenin yine sunucusuz düzenlenmesi bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER