Netflix'ten iki komedi dizisi daha geliyor

Netflix'ten iki komedi dizisi daha geliyor
Netflix'ten iki komedi dizisi daha geliyor.

Bu dizilerden henüz ismi belli olmayan ilkini birlikte How I Met Your Mother'da çalışan Jack Dolgen, Doug Mand ve Kourtney Kang hazırlayacak. Kahkaha efektli komedinin sezonu 10 bölüm sürecek.

Emily Osment (The Kominsky Method, Young & Hungry) ve Gregg Sulkin (Runaways, Faking It) başrolü üstlenecek. Bölümleri Pamela Fryman (Call Your Mother) yönetecek. Kendinden menkul bir entellektüel olan Chelsea, birkaç arkadaşıyla birlikte Los Angeles'ta yaşayan kız kardeşinin yanına taşınmak zorunda kalır. Bunların arasında hem kadınların hem de erkeklerin beğendiği, romantik ve tatlı, bir dönem Claire'le sevgili olan kişisel antrenör Grant de bulunmaktadır.


"Dad Stop Embarrassing Me" dizisi ise 14 Nisan'da izleyici karşısında olacak.

Jamie Foxx'un yarattığı ve başrollerden birisini üstlendiği dizi, Foxx'un kızı Corinne'la olan ilişkisinden esinlenerek hazırlandı. Camille Corbett, Foxx'a senaryoda eşlik etti. Bentley Kyle Evans ise showrunner olarak görev aldı.

Dizide ergen kızı yanına taşınan bekar bir babanın iş ve özel hayatında başından geçenler anlatılacak. Oyuncu kadrosunda Foxx dışında Heather Hemmens, David Alan Grier,  Kyla-Drew, Porscha Coleman ve Jonathan Kite gibi isimler de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER