Killing Eve dizisi ilk sezonuyla FX'de ekrana geliyor!

Killing Eve dizisi ilk sezonuyla FX'de ekrana geliyor!
Ajan olmanın hayallerini kuran bir kadının beklenmedik bir maceraya atılmasını konu alan “Killing Eve”, ilk bölümüyle 23 Şubat Salı akşamı saat 21.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FX ekranlarında başlıyor.
 
Luke Jennings'in kitaplarından uyarlanan Killing Eve, bir tarafta masa başı işinden sıkılmış, ajan olma hayali kuran Eve, diğer tarafta işinin ona sunduğu lüks hayatından kopamayan yetenekli katil Villanella ve bu iki kadın arasında yaşanan destansı bir kedi fare oyununu konu alıyor. Başrollerini Jodie Comer ve Sandra Oh’un paylaştığı ve büyük ses getiren “Killing Eve”, ilk sezonundan itibaren 23 Şubat Salı akşamı saat 21.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER