The Walking Dead konulu 1 Nisan Şakası, Robert Pattinson hayranlarını üzdü!

The Walking Dead konulu 1 Nisan Şakası, Robert Pattinson hayranlarını üzdü!
Geçtiğimiz Pazar Amerika'da, Pazartesi gecesi de ülkemizde yayınlanan 90 dakikalık bölümüyle The Walking Dead izleyicilerinde değişik duydular yaratan bir finalle 5. sezonu tamamladı. Dizinin kimi hayranları finali beğenirken, kimileri de sıradan buldu. Ancak her durumda da heyecanlı bir sezon finali olduğunu söyleyebiliriz.

Dizi sadece sezon finaliyle değil, 1 Nisan şakasına da konu olarak gündem tuttu. MoviePilot.com'un 1 Nisan günü yayınladığı bir haberde, Twilight serisinin yakışıklı yıldızı Robert Pattinson’ın önümüzdeki sezon dizide yer alacağı bilgisini manşet oldu. Pattinson hayranları tarafından sevinçle karşılanan ve hızla sosyal medyada yayılan haberde 28 yaşındaki ünlü oyuncunun, dizinin uyarlandığı çizgi romanlarda yer alan şeytani karakter Negan’ı canlandıracağı açıklandı. Habere hemen inanıp duyuran bazı mecralar da oldu.
Ancak MoviePilot.com gün sonunda haberin başlığını “1Nisan! Robert Pattinson, The Walking Dead’de Negan Rolünü Canlandırmayacak!” şeklinde değiştirip söz konusu haberin bir şakadan ibaret olduğunu açıklayarak hayranlarını üzdü. Her ne kadar gerçeklik payı olmasa da, Pattinson’ın TV ekranlarında da yer alması fikri beni de heyecanlandırdı. Beyazperde'de oldukça yüksek bir başarı elde eden oyuncuyu dizilerde de görmek isteriz efem. İlgili merciilere duyurulur.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER