Aydın Doğan Yalçındağ, Alef ve Saygı'nın yeni sezonlarının geleceğini açıkladı

Aydın Doğan Yalçındağ, Alef ve Saygı'nın yeni sezonlarının geleceğini açıkladı
BluTV'nin kurucusu ve CEO'su Aydın Doğan Yalçındağ, girişimcilik odaklı içerik yayını yapan egirişim'e konuk olarak BluTV'yi ve girişimcilik hikayesini anlattı.

Discovery ile kurulan ortaklıktan ve ailesinden gördüğü destekten de bahseden Yalçındağ, bu sırada BluTV'nin gelecek projeleriyle ilgili de konuştu. Yalçındağ, ortaklıkla elde edilen geliri orijinal içeriğe ve pazarlamaya harcayacaklarını belirterek sözlerini şöyle devam ettirdi:

"Özellikle Nisan ayından sonra her ay bir büyük iş yayınlamayı planlıyoruz. Nisan ayında Yeşilçam dizimiz geliyor. Börü 2039'u açıkladık. Saygı'nın yeni sezonu geliyor. Sokağın Çocukları'nın yeni sezonu geliyor. Alef'in yeni sezonu geliyor. Yine Haziran aylarına yeni yeni işler düşünüyoruz.

Discovery+ yayına girecek. Nisan ayında öngörüyoruz. Orada ciddi bir içerik var. Eurosport 1-2, Discovery, TLC, DMax üyelere direkt açık olacak. Film kategorimizi ciddi oranda artırıyoruz. Üyelerimiz özellikle son bir ayda giriyorlarsa buna dikkat ederler. Warner'dan büyük bir paket aldık. HBO dizileri platformumuzda var. Disney içerikleri yakında girecek. Bu sene büyük ihtimalle Türkiye'deki en büyük yabancı film kataloğuna sahip olacağız. O açıdan çok mutluyuz.

Bu sene 12'ye yakın belgesel üretiyoruz. 5 tane haftalık program üretmeyi ön görüyoruz. Birkaç tane de sürprizimiz olacak. Bayağı bir yeni içerik yayınlamış olacağız. O açıdan çok heyecanlıyız ve bunun BluTV için daha başlangıç olduğunu düşünüyorum."BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER