Gecenin Kraliçesi dizisinin Meksika uyarlaması 18 Ocak'ta başlıyor

Gecenin Kraliçesi dizisinin Meksika uyarlaması 18 Ocak'ta başlıyor
Meryem Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl'ın ardından çektiği dizi olarak ekrana gelen Gecenin Kraliçesi'nin Meksika uyarlaması 18 Ocak'ta başlıyor.

Telenovela özelliğindeki dizi, hafta içi her gün 21:30'da "¿Te acuerdas de mí?" ismiyle yayınlanacak. Diziyi Televisa'ya bağlı Las Esterellas kanalı ekrana getirecek. Carmen Armendáriz'ın yapımcısı olduğu dizide başrolleri Gabriel Soto ve Fátima Molina paylaşıyor. Onlara Guillermo García Cantú, Rebecca Jones, Juan Carlos Barreto ve Alejandro de la Madrid gibi isimler eşlik ediyor.

Pedro Cáceres, akıl hocası ve patronunun kızıyla mantık evliliği yapmıştır. Bir iş gezisinde Vera Solis'le tanışıp ona aşık olduktan sonra evliliğini bitirmeye karar verir. Ama Pedro'nun patronu ve kayınpederi Olmo Cáceres, onu aksi için zorlayıp tehdit edince Vera'dan ayrılmak zorunda kalır. Yıllar sonra Pedro ile Vera yeniden karşılaşırlar. Vera, artık Pedro'nun kayınpederinin sevgilisidir.

Gecenin Kraliçesi, 2016'da Star TV'de yayınlandı ve 15 bölüm sürdü. Dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Burak Deniz ve Uğur Polat da yer aldı.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER