I Know What You Did Last Summer'ın dizi versiyonunun kadrosu açıklandı

I Know What You Did Last Summer'ın dizi versiyonunun kadrosu açıklandı
Madison Iseman, Brianne Tju, Ezekiel Goodman,
I Know What You Did Last Summer'ın dizi versiyonunun kadrosu açıklandı.

Ekim ayında geri döneceği duyurulan dizinin kadrosuna Madison Iseman (Jumanji: The Next Level), Brianne Tju (Light as a Feather), Ezekiel Goodman, Ashley Moore (Popstar: Never Stop Never Stopping), Sebastian Amoruso (Solve), Fiona Rene (Stumptown), Cassie Beck (Connecting), Brooke Bloom (Homecoming) ve Bill Heck (I’m Your Woman) katıldı.

Dizi, 1997 yapımı film gibi 1973’te yayınlanan Lois Duncan romanından uyarlanacak. Sırlarla dolu bir kasabada bir grup genç, mezuniyet gecelerinde yaşanan ölümcül bir kazadan bir yıl sonra gizemli bir kancalı katil tarafından takip edilecekler. Sara Goodman (Preacher) dizinin senaryosunu yazdı, Sony Pictures Television ise yapımını üstlendi. Çekimler bu ay içinde Hawaii'de başlayacak. Şu an için oyuncuların canlandıracağı karakterlerle ilgili bilgi verilmedi.

Slasher türündeki 1997 yapımı filmin başrolünü Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe ve Freddie Prinze Jr. üstlendi. 1998’de Hewitt eşliğinde I Still Know What You Did Last Summer adında bir devam filmi gelmiş, 2006’da ise DVD üzerinden I’ll Always Know What You Did Last Summer isimli yeni bir film yayınlanmıştı.


Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene
Cassie Beck, Brooke Bloom, Bill Heck


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER