Showtime'dan iki yeni dizi geliyor: Yellowjackets & Flatbush Misdemeanors

Showtime'dan iki yeni dizi geliyor: Yellowjackets & Flatbush Misdemeanors
Showtime, birisi drama diğer komedi olmak üzere iki yeni diziye onay verdiğini duyurdu.

* Yellowjackets: Kadrosunda Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci, and Tawny Cypress, Ella Purnell, Sammi Hanratty, Sophie Thatcher, Sophie Nélisse, Steven Krueger, Jasmin Savoy Brown yer alıyor. Diziyi Ashley Lyle ve Bart Nickerson hazırlayacak, onlara Jonathan Lisco (Animal Kingdom) eşlik edecek. Prodüksiyon 2021'in başlarında Kanada'da başlayacak ve yıl bitmeden yayınlanacak.

Psikolojik bir korku ve hayatta kalma hikayesi olan Yellowjackets, uçak kazasından kurtulan bir grup yetenekli kız futbol takımı üyesini konu alacak. Farklı zamanlarda da geçecek olan dizi, kazadan kurtulan ama uzak bir ıssızlığa savrulan grubun hem 25 yıl sonraki hayatlarında parçaları bir araya getirmeye çalışmasını hem de içine düştükleri vahşileşmeyi ekrana getirecek.

* Flatbush Misdemeanors:  Sezonu 10 bölüm sürecek bir komedi dizisi. Diziyi stand-up komedyenleri Kevin Iso ve Dan Perlman hazırlayacak. Aynı isimli dijital diziden uyarlanacak. Yapımını Showtime ve Avalon (Last Week Tonight With John Oliver) üstlenecek.

Hikayesi Brooklyn'de geçecek komedide Iso (High Fidelity) ve Perlman (The Iliza Shlesinger Sketch Show), Flatbush bölgesindeki yeni ortamlarına adapte olmakta zorlanan iki kişiyi canlandıracaklar. Dizide iki uzun zamanlı arkadaşın başkalarıyla bağ kurmak ve ortama uyum sağlamak için yaptıkları ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER