Netflix'in yeni uyarlaması Shadow and Bone'un tanıtımı yayınlandı

Netflix'in yeni uyarlaması Shadow and Bone'un tanıtımı yayınlandı
Netflix'in romandan uyarlama yeni dizisi Shadow and Bone'un tanıtımı yayınlandı.

Leigh Bardugo'nun Shadow and Bone ve Six of Crows romanlarından uyarlanan dizi, Nisan 2021'de ekranda olacak. Diziyi platformun hit filmi Bird Box'un senaristi Eric Heisserer hazırladı. Shadow and Bone, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor. Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.
Hikaye, ülkesini nihayet bir araya getirecek bir gücü ortaya çıkan genç bir askeri konu alıyor. Gücünü kontrol etmekte zorlanması bir tarafa karanlık bazı isimler kendisiyle uğraşmaya başlıyor. Bu nedenle hayatta kalmak için sihirden daha fazlasına ihtiyaç duyuyor.

Bahsi geçen asker Alina Starkov'u Jessie Mei Li canlandıracak. Ben Barnes (Westworld, The Punisher), sihirli bir askeri birliğin başındaki General Kirigan'ı oynayacak. Kadroda Amita Suman (Doctor Who), Freddy Carter (Pennyworth), Archie Renaux (Voyagers, Gold Digger), Kit Young (Endeavour), Sujaya Dasgupta (Press, Guilt), Danielle Galligan (Game of Thrones, Krypton), Daisy Head (Harlots, Guilt) ve Simon Sears (Winter Brothers) da yer alıyor.

21 Laps Entertainment projenin yapımını üstlendi. Sezonu 8 bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER