Ezra Miller, Stephen King romanından uyarlama The Stand dizisinin kadrosunda

Ezra Miller, Stephen King romanından uyarlama The Stand dizisinin kadrosunda
Stephen King'in The Stand romanından uyarlanan yeni dizinin kadrosunda Ezra Miller da yer alıyor.

Entertainment Weekly sitesi Miller'ın kadro haberini duyurarak ilk kareyi de yayınladı. Yeni dizi, dijital platformlardan CBS All Access'te yayınlanacak ve 17 Aralık'ta başlayacak. Fantastic Beast serisi ve DC Comics filmlerinde canlandırdığı The Flash karakteriyle bilinen oyuncu ise hikayenin önemli karakterlerinden Trashcan Man'e hayat verecek.

The Stand, ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle ile sınanıyorlar.

Flagg'in yakınındaki isimlerden Trashcan Man, ateşi ve ateşi kullanarak çevresindekileri yakmayı seven, şizofreniden muzdarip kötü bir karakter olarak biliniyor.

The Stand'in kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Alexander Skarsgard (Randal Flagg), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Whoopi Goldberg (Mother Abigail), Greg Kinnear (Glen Bateman), Henry Zaga (Nick Andros), Marilyn Manson, Jovan Adepo, Owen Teague, Brad William Henke, Daniel Sunjata, Eion Bailey, Katherine McNamara ve Hamish Linklater da yer alıyor. 

Stephen King, romanın dizi uyarlaması için yeni bir son yazdığını açıkladı. Mini diziyi Josh Boone (The Fault in Our Stars) yazdı ve yönetti. Kendisine senaryoda Ben Cavell (SEAL Team) eşlik etti. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER