Slasher dizisi 4. sezon onayını aldı

Slasher dizisi 4. sezon onayını aldı
Slasher dizisi 4. sezon onayını aldı.

İlk sezonuyla ABD'deki kablolu kanallardan Chiller'da ekrana gelen dizi, daha sonra Netflix'e transfer olmuştu. Dizinin dördüncü sezonunun AMC Networks'e bağlı Shudder platformunda yayınlanacağı açıklandı. "Slasher: Flesh & Blood" isimli yeni sezon 8 bölüm sürecek. Kanadalı prodüksiyon şirketi Shaftesbury sezonu hazırlayacak. Çekimler Ontario'da yapılacak ve dizi, yeni sezonuyla 2021'de ekranda olacak.

Her sezonunda farklı bir cinayet hikayesini anlatan Slasher'ın yeni sezonunda saklı bir adada bir araya toplanan zengin ama işlevsel olmayan bir ailenin hikayesi anlatılacak. Eski yaralar ve rekabetler gün yüzüne yeniden çıkarken adada kendisini gösteren maskeli bir katil, konukları birer birer avlamaya başlayacak.

David Cronenberg'in başrolünde yer aldığı yeni sezonda dizinin önceki sezonlarında yer alan Paula Brancati, Jefferson Brown, Patrice Goodman, Sabrina Grdevich ve Christopher Jacot da rol alıyor. Ayrıca kadroda Rachael Crawford (Heartland), Jeananne Goosen (The Walking Dead), Sydney Meyer (Departure) ve Alex Ozerov (The Americans) da bulunuyor. 

Ian Carpenter'in showrunner olarak görev aldığı sezonda bölümleri Adam MacDonald yönetecek. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER