Netflix’ten Polonya yapımı yeni bir dizi geliyor: Sexify

Netflix’ten Polonya yapımı yeni bir dizi geliyor: Sexify
Netflix’ten 1983 ve The Woods'un ardından Polonya yapımı yeni bir dizi geliyor. Sezonu 8 bölüm sürecek projeyi Piotr Domalewski ile Kalina Alabrudzinska kaleme aldı ve bölümlerin yönetmenliğini üstlendi.

"Sexify" isimli dizide bir seks uygulaması yaratmaya çalışan genç bir kadın ve arkadaşları cinselliğin keşfine keşfe çıkar ve bu süreçte kendileri hakkında pek çok şey öğrenir. Dizinin başrolünde Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska ve Sandra Drzymalska yer alıyor.

Natalia, küçük bir kasabadan gelen başarılı bir bilgisayar bilimi öğrencisidir. En yakın arkadaşı Paulina'nın aradan geçen yedi yılın ardından ilişkisini yeniden canlandırma konusunda endişeleri vardır. Natalia’nın yurttan arkadaşı Monika ise çok sıkıldığı derslerini cinsel deneyimleriyle zenginleştirmektedir. 

Kızlar, üniversitenin düzenlendiği en iyi start-up yarışmasına katılırlar. Kullanıcılarının cinsel yaşamlarında devrim yaratmasını hedefledikleri bir seks uygulaması fikriyle ortaya çıkan kızlar, bunun için seks dünyasının sırlarının peşine düşer. Cinselliklerini ve kadın güçlerini yeniden keşfetmeleri özel hayatlarını da etkiler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER