Pınar Deniz, Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor!

Pınar Deniz, Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor!
Star’ın beğeniyle izlenen dizisi Menajerimi Ara, sevilen isimleri de ağırlamaya devam ediyor. Dizinin pazar günü yayınlanacak yeni bölümüne Pınar Deniz konuk oluyor.
 
Sektörün merak edilen atmosferini ünlülerin ve menajerlerin hayatları üzerinden izleyiciye sunan ‘Menajerimi Ara’, Pınar Deniz’i konuk ediyor. Menajerinden memnun olmadığı için yeni bir menajer arayışında olan Pınar Deniz’in peşine Ego Ajans menajerleri düşüyor. Önce, Deniz’i eski menajerinden sözleşme maddelerine uyarak alabilmek için birlik olan dört menajer, daha sonra sevilen oyuncuyu kendi portföylerine katabilmek için birbirleriyle rekabet içine giriyor.
 
Serhat Teoman’ın kadrosuna dahil olduğu, Pınar Deniz’in de konuk olarak yer alacağı 12. bölümden yeni bir tanıtım da yayınlandı. Kıraç’ın Dicle’ye karşı olan suçluluk hissi artarken, Beren;  Barış ve Dicle’nin yakınlaşmaması için her şeyi yapacağının sinyalini veriyor. Serkan’ın (Serhat Teoman) Ego Ajans’ı ziyaretiyle nelerin yaşanacağı, Pınar Deniz’in hangi menajeri tercih edeceği pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümde cevap bulacak.
 
Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER