Med Yapım ve MF Yapım'dan yeni bir uyarlama geliyor: I’m Mita, Your Housekeeper

Med Yapım ve MF Yapım'dan yeni bir uyarlama geliyor: I’m Mita, Your Housekeeper
Med Yapım ve MF Yapım'dan yeni bir uyarlama geliyor. Worldscreen'in haberine göre iki şirket "I’m Mita, Your Housekeeper" dizisinin hakları için Nippon TV ile anlaşma imzaladılar.

Tokyo Drama Ödülleri'nde kazandığı büyük ödül de dahil olmak üzere pek çok ödül kazanan drama dizisi daha önce Güney Kore'ye de uyarlandı. Orijinal dizide kendisinden istenen her şeyi harika bir şekilde yerine getiren süper bir hizmetçinin hikayesi anlatılıyor. Duygusuz ve aklı okunamaz birisi olan Mita'nın karanlık bir geçmişi de bulunuyor. Mita, ailenin annesini bir kaza sonucu kaybeden dört çocuklu bir ailenin yanında çalışmaya başlıyor.

2011'de yayınlanan I’m Mita, Your Housekeeper dizisi 11 bölümden oluşuyor. Kazuhiko Yukawa'nın kaleme aldığı dizinin başrolünde Nanako Matsushima yer alıyor. 

Nippon TV, Medyapim ve MF Yapım daha önce Anne, Kadın, Öğretmen ve Çocukluk dizilerinin yanı sıra hazırlıkları devam eden My Son ve Oasis dizilerinin uyarlama hakları için de anlaşma imzaladı.

MF Yapım'ın CEO'su Faruk Bayhan anlaşmanın ardından yaptığı açıklamada "I’m Mita, Your Housekeeper öncesi Nippon TV'yle altı anlaşma imzaladık. Bunların dördünde prodüksiyonlar hayata geçirildi ve hem Türkiye'de hem de dünyada başarılı oldular. Nippon TV ile bu verimli işbirliğini sürdürmek ve bu derece başarılı çalışmaların hayata geçirilmesi en büyük umudumuzdur I’m Mita, Your Housekeeper'ın da öncekiler gibi başarılı olacağından eminim," sözlerine yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER