Netflix'in yeni dizilerinden The Liberator'ın resmi tanıtımı yayınlandı

Netflix'in yeni dizilerinden The Liberator'ın resmi tanıtımı yayınlandı
Netflix'in yeni dizilerinden The Liberator'ın resmi tanıtımı yayınlandı. Dizi, 11 Kasım'da başlıyor.

Başrolünde Merlin, iZombie, Damien ve Medici gibi dizilerle bilinen Bradley James'in yer aldığı dizinin kadrosunda Jose Miguel Vasquez, Martin Sensmeier, Ross Anderson, David Elliot, Finney Cassidy, Sam Gittins ve Billy Breed de bulunuyor.

The Liberator, II. Dünya Savaşı'ndaki gerçek olaylara dayanan animasyon ve live action karışımı bir yapım. Sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa'nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks'ın (James) ve bağlı bulunduğu birliğin gözünden anlatılacak. Oklahoma'ya bağlı 157. Infantry Regiment isimli birliğin içinde kovboylar, Meksika kökenli Amerikalılar ve Kızılderililer yer alıyor. 

Alex Kershaw’ın 2012'de piyasaya çıkan aynı isimli kitabından uyarlanan dizide senaryoyu ve yürütücü yapımcılığı Jeb Stuart (Die Hard, The Fugitive) üstlendi. The Liberator'ın animasyon kısımlarında daha önceden kullanılmamış TEMA (Trioscope Enhanced Hybrid Animation) isimli yeni teknoloji bir CGI yönetimi kullanıldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER