Dominic West, The Crown'da Prens Charles'ı oynamak için görüşüyor

Dominic West, The Crown'da Prens Charles'ı oynamak için görüşüyor
Dominic West, The Crown'da Prens Charles'ı oynamak için görüşüyor.

Son iki sezon öncesi kadrosunu bir kez daha yenileyecek olan dizide Imelda Staunton ve Lesley Manville, Kraliçe Elizabeth'i ve Prenses Margaret'ı canlandıracaklar. Usta aktör Jonathan Pryce, Kraliçe Elizabeth'in eşi Prens Philip'e hayat verecek. Elizabeth Debicki ise dördüncü sezonda Diana Spencer olarak yer alan Emma Corrin'den karakteri devralacak. 

West ise hali hazırda Prens Charles rolünü Josh O'Connor'dan devralmak için görüşüyor. Ancak anlaşma henüz resmen tamamlanmış değil. Son dönemde The Affair ve Les Miserables dizilerinde yer alan aktör, hali hazırda BBC'nin yeni draması The Pursuit Of Love'ın çekimlerine devam ediyor. Hatta geçtiğimiz hafta dizinin başrollerinden Lily James'le samimi olduğu fotoğraflar ortaya çıkmış, daha sonra eşiyle kameraların karşısına çıkarak evliliklerinde her şeyin yolunda olduğunu belirtmişlerdi.

Olivia Colman, Tobias Menzies ve Helena Bonham Carter'ın başını çektiği zengin bir kadroya sahip olan The Crown, dördüncü sezonuyla 15 Kasım'da ekrana gelecek. Dizi, izleyiciyi Diana Spencer'la ve Margaret Thatcher'la tanıştıracak. Sezonun hikayesi 1979-1990 yılları arasında geçecek. Margaret Thatcher'ı sezonda Gillian Anderson canlandırıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER