Keira Knightley, The Essex Serpent dizisinden ayrıldı

Keira Knightley, The Essex Serpent dizisinden ayrıldı
Keira Knightley, The Essex Serpent dizisinden ayrıldı.

Ağustos ayında Knightley'in dizinin kadrosuna katıldığı haberi gelmişti. Ancak çekimlerin başlamasına 6 hafta kala ayrılık kararı geldi. Ayrılığın nedeni ise oyuncunun pandemi şartları altında çocuk büyütme ve ailesine de vakit ayırma konusundaki çekinceleri. Knightley'ın dahil olduğu prodüksiyon yaklaşık 4.5 ay sürecekti.

Apple TV+'ta yayınlanacak dizinin başrolü için farklı bir isim arayışına girildi. Dizi, Sarah Perry'nin aynı isimli romanından uyarlanıyor. See-Saw Films (The King’s Speech, Top of the Lake) dizinin yapımını, Clio Barnard (Dark River, The Selfish Giant) yönetmenliğini, Anna Symon (Mrs Wilson) ise senaryoyu üstlendi.

The Essex Serpent, yeni dul kalmış Cora isimli bir kadının hikayesini konu alıyor. Kötü bir evlilikten kurtulan Cora, Londra'dan ayrılarak Essex'teki küçük bir köye yerleşir. Burada Essex Serpent adıyla bilinen gizemli bir yaratığın döndüğüne dair bir hurafeyle karşılaşır. Dizinin hikayesi 1893 yılında geçecek.

Kariyerinde pek çok dönem draması olan Knightley, dizide yapımcı olarak da yer alıyordu. Oyuncu, Haziran ayında yine bir dönem draması olan The Other Typist dizisinin kadrosuna dahil oldu.


<
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER