Netflix, GLOW'un 4. sezon onayını geri alıp diziyi iptal etti

Netflix, GLOW'un 4. sezon onayını geri alıp diziyi iptal etti
Netflix'ten bir kötü haber daha var. Platform, GLOW'un 4. sezon onayını geri alıp diziyi iptal etti.

Geçen sene onay verilen dördüncü sezonun aynı zamanda dizinin son sezonu olacağı açıklanmıştı. Ancak pandemi nedeniyle bir türlü başlanamayan çekimler sonrası Netflix diziyi bitirme kararı aldı. GLOW, pandemi öncesinde çekimlere başlamış, ancak üçüncü haftasındayken mecburen durmuştu. Bu süreçte dizinin sezonun ilk bölümünü bitirip ikincisine başladığı öğrenildi.

Los Angeles'ın pandemiden en çok etkilenen bölgelerden birisi olması, COVID nedeniyle güreşle ilgili bir diziyi çekmenin zorluğu ve ertelemelerin dizinin bütçesini artırması gibi nedenler Netflix'in iptal kararında etkili oldu. Deadline'ın haberine göre Netflix, en erken 2022'de dönmesi beklenen GLOW'un yaklaşık 2.5 sene sonrası ekrana dönecek olması nedeniyle yatırıma değer yeterince izleyici toplayamayacağını da düşündü. Ayrıca habere göre ana kadro oyuncuları 4. sezon ücretlerinin tamamını aldı.

Netflix, daha önce pandemi nedeniyle The Society ve I Am Not Okay With This'i de iptal etmişti. Ayrıca bugün Teenage Bounty Hunters dizisinin 2. sezon onayı almadığını da açıkladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER