Menajerimi Ara’dan 6. bölüm için duygusal ön izlemesi yayınlandı!

Menajerimi Ara’dan 6. bölüm için duygusal ön izlemesi yayınlandı!
Starların kariyer mücadelelerini, menajerlerin hiç bitmeyen koşturmalarını ekrana getiren Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’dan 6. bölüm için duygusal ön izlemesi yayınlandı. Kıraç’ın (Barış Falay) herkesten sakladığı kızı Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) babası ile yaptığı konuşma sahnesi yeni bölümde seyirciye duygusal anlar yaşatacak.
 
Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı ünlüler ve menajerlerin saklı kalan gerçeklerine mercek tutan ‘Menajerimi Ara’nın 6. bölümünden duygusal ön izleme sahnesi yayınlandı. Dizi başladığından bu yana performansıyla izleyenlerin dikkatini çeken ve bütün alkışları toplayan genç oyuncu Ahsen Eroğlu’nun canlandırdığı Dicle karakterinin babası Kıraç ile yaptığı duygu yüklü konuşma tanıtıma damga vurdu.

Star TV’de Salı akşamı yayınlanacak dizinin yeni bölümünde, Ego Ajans’a adımını attığı günden beri sadece kariyer ve yaşam mücadelesi değil, Kıraç’ın onu hayatından uzak tutmak istemesi yüzünden, babasıyla da mücadele etmek zorunda kalan Dicle’nin bu hamlesinin ikili arasındaki buzları eritip eritmeyeceği ise merak konusu oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER