Jake Gyllenhaal, New Yorker makalesinden uyarlanacak yeni bir dizinin başrolünde

Jake Gyllenhaal, New Yorker makalesinden uyarlanacak yeni bir dizinin başrolünde
Jake Gyllenhaal da yeni bir dizide rol almaya hazırlanıyor. Oyuncu, New Yorker makalesinden uyarlanacak bir dizinin başrol oyuncusu oldu.

2019'da yayımlanan "A Suspense Novelist's Trail of Deceptions" isimli makale The Woman in the Window romanının yazarı Dan Mallory'yi ve hayatıyla ilgili söylediği yalanları konu alıyor. Makale, Mallory'yi Oxford'da doktora yapmasıyla, beyin tümörünün olmasıyla, annesini kanserden kaybetmesiyle ve kardeşinin intihar ederek ölmesiyle ilgili yalan söylemekle suçluyor. 

Mallory, makalenin yayınlandığı dönemde yayınladığı cevapta ciddi düzeyde Bipolar II rahatsızlığından kaynaklanan depresyondan, kuruntulu düşüncelerden, takıntılardan ve hafıza problemlerinden muzdarip olduğunu iddia etmişti. Mallory'yle görüşmeyen ama makaleye cevap veren bir psikiyatrist ise Bipolar II rahatsızlığının Mallory'nin söylediği yalanlara ve kuruntulara sebep olamayacağını belirtti. 

Dizi projesi beyin tümörü olduğuna inanan ama olmayan, ölmeyen aile üyelerinin ölümünün yasını tutan, bu sırada yakın çevresinin sempatisini toplayan güvenilmez bir anlatıcıyı (narrator) konu alacak. Yeni diziyi Janicza Bravo (Zola) kaleme alacak ve yönetecek. Bravo'ya senaryoda Brian Savelson eşlik edecek. Gyllenhaal, yapımcıların arasında da yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER