Cennet'in Gözyaşları ve Yaralı Kuşlar dizileri Meksika'da da ekrana gelecek

Cennet'in Gözyaşları ve Yaralı Kuşlar dizileri Meksika'da da ekrana gelecek
Cennet'in Gözyaşları (Cennet) ve Yaralı Kuşlar (Wounded Birds) dizilerinin ekran yolculuğu devam ediyor.

İki dizinin de dağıtımını üstlenen Eccho Rights, yaptığı açıklamayla dizilerin Meksika'ya da satıldığını duyurdu. İki diziyi pek çok Türk dizisinin ülkedeki yayıncısı olan Imagen TV yayınlayacak.

Eccho Rights'ın Türk dizilerinden sorumlu yöneticisi Handan Özkubat "Cennet'in Gözyaşları, Avrupa, Asya ve şimdi de Latin Amerika'daki çok sayıdaki yayıncıya olan satışlarla kataloğumuzdaki en popüler yapımlardan birisi olmaya devam ediyor," yorumunda bulundu. Şirketin Latin Amerika'daki satış ve alımlarından sorumlu ismi Lisa Wegscheider ise anlaşmanın ardından "Latin Amerika'daki yayıncılar Yaralı Kuşlar'ın bölgedeki başarısını yakından takip ettiler ve dizinin alıcıların ilgisini çekmeye devam edeceğine inanıyoruz," dedi.

Cennet'in Gözyaşları dizisi ATV'de ekrana geldi ve Haziran 2018'de final yaptı. 114 bölüm halinde satılan romantik drama ülkemizde 36 bölüm sürdü ve yapımını Süreç Film üstlendi. Cennet'in Gözyaşları şimdiye kadar 50'den fazla ülkeye satıldı. Kanal D'de günlük dizi olarak ekrana gelen Yaralı Kuşlar ise yayın hayatını Kasım 2019'da ve 165. bölümüyle tamamladı. Dizinin yapımını Stellar Yapım üstlendi. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER