Netflix’in İtalya yapımı yeni dizisi Summertime 2. sezon onayını aldı

Netflix’in İtalya yapımı yeni dizisi Summertime 2. sezon onayını aldı
Netflix’in İtalya yapımı yeni dizisi Summertime 2. sezon onayını aldı. Dizinin ilk sezonu 29 Nisan’da ekrana gelmişti. Haberi Netflix Italia duyurdu.

Federico Moccia’nın 1992’de yayınlanan "Tre Metri Sopra il Cielo" adlı kitabından esinlenen dizinin sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Summertime, çok farklı dünyalardan gelen ve aralarında inkar edilemez bir çekim olan Summer ve Ale’nin arasındaki aşk üzerine kurulu.

İtalya’nın Adriyatik kıyısında, yaz aylarında geçen hikayede Summer, bağımsız ve sorumluluk sahibi olan, büyüdüğü yerden uzaklara gitmeyi hayal eden ama ailesini kendisinin bir arada tuttuğunun farkında olan bir kız. Ale ise asi bir ruha sahip eski bir motosiklet şampiyonu ve geçmişinde yaşadığı sorunlardan kurtulup yeni bir sayfa açma peşinde. Bir araya geldikleri yaz tatili, onları kim olduklarından uzaklaştıracak ve ikisi için de unutulmaz bir yolculuk olacak. 

Bölümleri Lorenzo Sportiello ve Francesco Lagi yönetti. Rebecca Coco Edogamhe ve Ludovico Tersigni'nin başrollerini paylaştığı projenin kadrosunda Amanda Campana, Andrea Lattanzi, Giovanni Maini ve Alicia Ann Edogamhe gibi oyuncular yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER