The CW'nun 2020-2021 sezonundaki iki yeni dizisi belli oldu: Kung Fu & The Republic Of Sarah

The CW'nun 2020-2021 sezonundaki iki yeni dizisi belli oldu: Kung Fu & The Republic Of Sarah
The CW'nun 2020-2021 sezonundaki iki yeni dizisi belli oldu. Kanal, "Kung Fu" uyarlamasına ve "The Republic Of Sarah"a onay verdi.

* Kung Fu: 1970'lerde ekrana gelen dizinin modern uyarlaması. Hayatı kriz durumunda olan Çinli-Amerikan bir genç, üniversiteyi bırakarak hayatını değiştirecek bir yolculuk için Çin'e gider. Ama döndüğünde yaşadığı yeri suç ve yozlaşma merkezi olmuş bulur. Shaolin değerlerini ve savunma sanatları bilgisini kullanarak topluluğunu korumak, suçluları adalete teslim etmek için harekete geçer. Bu sırada akıl hocasını kimin öldürdüğünü ve onu kimin hedef aldığını da araştırır.

Kadro: Olivia Liang, Kheng Hua Tan, Shannon Dang, Jon Prasida, Eddie Liu, Gavin Stenhouse, Gwendoline Yeo and Tzi Ma

* The Republic Of Sarah: Bir maden şirketi nedeniyle kasabası yıkımın eşiğine gelen isyankar lise öğretmeni Sarah Cooper, bağımsızlık ilan etmek için kartografik bir açığı kullanır. Artık bir araya topladığı bir grup uyumsuzla sıfırdan kendi ülkelerini kurmak zorundadır.

Konu: Stella Baker, Nia Holloway, Luke Mitchell, Izabella Alvarez, Hope Lauren, Ian Duff, Forrest Goodluck, Landry Bender and Megan Follows

İki yeni diziyle birlikte kanalın gelecek sezondaki yeni projelerinin sayısı 4'e çıktı. Daha önce Walker, Texas Ranger'a ve Superman & Lois'e de onay çıktı. Diğer iki proje The Lost Boys ve Maverick'e onay çıkmazken DC Comics'in Kanaryalar projesi ve The 100'ın uzantısı için henüz karar verilmedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER