Jared Padalecki'nin yeni dizi projesi belli oldu: Walker

Jared Padalecki'nin yeni dizi projesi belli oldu: Walker
Supernatural dizisiyle tanınan Jared Padalecki'nin yeni dizi projesi belli oldu. Sevilen aktör "Walker" dizisinin kadrosuna dahil oldu

Proje, 1993-2001 yılları arasında yayınlanan Walker, Texas Ranger isimli dizinin modern uyarlaması. CBS kanalında ekrana gelen yapım dokuz sezon boyunca ekranda kaldı ve 196 bölüm sürdü. Başrolünde Chuck Norris yer aldı. Norris, tüm Teksas’ta ortağıyla suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırdı. Padalecki de benzer bir karaktere hayat verecek.

İki çocuk babası dul bir adam olan Walker, yüksek profilli bir davada iki yıl boyunca gizli görevde kaldıktan sonra sonra Austin’deki evine döner. Ancak halen yapacak çok işi olduğunu fark eder. Texas Rangers’da çalışan az sayıdaki kadınlardan biri Walker'ın yeni ortağı olur.  

Walker'ın senaryosunu Anna Fricke (Dawson’s Creek, Everwood, Men in Trees, Being Human) üstlendi. Padalecki başrolün yanı sıra yürütücü yapımcı olarak da yer alacak. Resmi onayı henüz almamış olan Walker'ın kanalı şimdilik belli değil ama The CW ile CBS'in ihtimaller arasında yer aldığı belirtiliyor.

Supernatural 15. ve final sezonuyla 10 Ekim'de ekrana dönüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER