Açlık Oyunları serisinin yeni kitabı Kuşların ve Yılanların Şarkısı 19 Mayıs'ta çıkıyor!

Açlık Oyunları serisinin yeni kitabı Kuşların ve Yılanların Şarkısı 19 Mayıs'ta çıkıyor!
Açlık Oyunları serisinin yeni kitabı "Kuşların ve Yılanların Şarkısı" 19 Mayıs'ta çıkıyor. Suzanne Collins imzalı roman Dex Yayınları'ndan çıkacak.

Dört romanlık serinin öncesinde geçen romanda Başkan Snow’un gençliğine ve Başkent’le mıntıkalar arasındaki iç savaşın ardından Panem’in yeniden kurulduğu günlere gidiyoruz. 10. Açlık Oyunları’nın hasat gününde, genç akıl hocaları onlara atanacak haraçlarını bekliyorlar. Bir zamanların güçlü Snow hanedanından, zekâsından başka bir zenginliği kalmayan on sekiz yaşındaki Coriolanus Snow da haracının kim olduğunu merak ediyor. Kaderini değiştirebilecek bu anda, isteyeceği son şey haracının 12. Mıntıka’dan, hem de bir kız olması. Ama o kız ağzını açtığı anda Snow’un tüm ezberi bozuluyor…

Aşkla nefret, güçle zayıflık, tercihlerle sonuçlar, geçmişle gelecek ve insan doğasının ezeli zıtlığı iyilikle kötülük üzerine destansı bir hikâye başlıyor. Suzanne Collins, on yıl önce başlattığı müthiş Açlık Oyunları efsanesinde olduğu gibi, bugünün dünyasını yine zorlu bir göreve çağırıyor. Bir diktatörü anlayamazsan onu yenemezsin!

Yeni kitabın da filminin çekileceği geçtiğimiz ay duyurulmuştu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER