The CW, Superman & Lois ve Walker dizilerine resmi dizi onayını verdi

The CW, Superman & Lois ve Walker dizilerine resmi dizi onayını verdi
The CW kanalından iki yeni dizi geliyor. Arrow evrenine dahil olan "Superman & Lois" ve Supernatural'ın başrollerinden Jared Padalecki'nin yer aldığı "Walker, Texas Ranger" resmi olarak onay aldı.

Günümüz zamanında geçen Superman & Lois'in başrolünü Tyler Hoechlin ve Elizabeth Tulloch üstlendi. Hoeclin ve Tulloch, DC Comics'in diğer The CW dizilerinde de Superman ve Lois Lane olarak yer aldılar. Hatta bu sezonki beşli ortak bölümde de karakterlerini canlandırdılar. Projeyi senarist Todd Helbing (The Flash), Greg Berlanti (Berlanti Productions) ve Warner Bros. TV hazırlayacak.

Kanalda başrolünü Katherine McNamara, Katie Cassidy ve Jeuliana Harkavy'in üstlendiği yeni bir DC Comics projesinin hazırlıkları da devam ediyor. Ama henüz resmi olarak onay almadı.
 
Walker, Texas Ranger ise 1993-2001 yılları arasında yayınlanan aynı  isimli dizinin modern uyarlaması. CBS kanalında ekrana gelen yapım dokuz sezon boyunca ekranda kaldı ve 196 bölüm sürdü. Başrolünde Chuck Norris yer aldı. Norris, tüm Teksas’ta ortağıyla suçla savaşan kanun adamı Cordell Walker karakterini canlandırdı. Padalecki de benzer bir karaktere hayat verecek.

İki çocuk babası dul bir adam olan Walker, yüksek profilli bir davada iki yıl boyunca gizli görevde kaldıktan sonra sonra Austin’deki evine döner. Ancak halen yapacak çok işi olduğunu fark eder. Texas Rangers’da çalışan az sayıdaki kadınlardan biri Walker'ın yeni ortağı olur.  

Walker'ın senaryosunu Anna Fricke (Dawson’s Creek, Everwood, Men in Trees, Being Human) üstlendi. Padalecki başrolün yanı sıra yürütücü yapımcı olarak da yer alacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER