Arrow evrenine katılması planlanan yeni uzantının hazırlıklarına başlandı

Arrow evrenine katılması planlanan yeni uzantının hazırlıklarına başlandı
The CW, Arrow evrenine katılması planlanan yeni uzantının hazırlıklarına başlandığını duyurdu. Muhtemel uzantının başrolünde Katherine McNamara, Katie Cassidy ve Juliana Harkavy yer alacak.

Kadın karakterlerin merkezinde olacağı proje resmi onay da alırsa üç isim, Arrow'da canlandırdıkları Mia Smoak, Laurel Lance ve Dinah Drake karakteriyle ekranda olacak. Mia karakteri 2040'ta yaşadığı için yeni uzantının hikayesine 2040 zamanıyla devam etmesi bekleniyor. Arrow'un 10 bölümlük sezonunun bölümlerinden birisinin uzantı olması için bu projeye ayrılması planlanıyor.

Harkavy, Dinah karakteriyle beşinci sezonda kadroya dahil oldu ve polislik yapan Dinah, Arrow ekibinin bir parçası oldu. McNamara, Oliver ve Felicity'nin kızları Mia Smoak olarak yedinci sezonda dahil oldu. Karakter, 2040'da Green Arrow rolünü de üstlenmiş durumda. Cassidy ise Lauren Lance ile Black Canary ve Black Siren rollerini de üstlendi.

Arrow'la birlikte kanalın aynı evrende geçen diğer DC Comics dizileri The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow ve Batwoman'ı da hazırlayan Berlanti Productions ile Warner Bros Television projenin yapımcılığını üstlendi.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER