Jet Sosyete #EvdeKal Özel'in final bölümüne ünlü isimler konuk oluyor!

Jet Sosyete #EvdeKal Özel'in final bölümüne ünlü isimler konuk oluyor!
Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, önceki haftalarda yayınlanan ve çok beğenilen ‘#Evdekal Özel Bölüm’ünün devamı ile geliyor. Daha önce denenmemiş bir yöntemle çekimleri tamamlayan ve bir ilki gerçekleştiren ekip, #evdekal’dığımız bu günler için sevdiğiniz ünlü isimleri evlerinize konuk ediyor! Final bölümü 6 Mayıs Çarşamba günü Star TV’de.
 
SEVDİĞİNİZ ÜNLÜLER BU BÖLÜMDE!
 
Sosyal izolasyonu bir çekim tekniğine dönüştüren Jet Sosyete ekibi, çok beğenilen #Evdekal Özel Bölümü’nün devamını çekti. Final bölümü olarak Star Tv ekranlarında seyircisiyle buluşacak bölümde, hem kahkaha fırtınası esecek hem de sevilen ünlü isimler evlerinize misafir olacak. Final bölümünün evde çekilen birbirinden komik sahnelerinde; İrem Sak, Nilgün Belgün, Aslı Bekiroğlu gibi sevilen isimler yer alacak.

FİNAL SAHNESİNDE BÜYÜK SÜRPRİZ!

Dizinin final sahnesinde ise seyirciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Jet Sosyete’de oyuncuların evden gerçekleştirdiği çekimlerin final sahnesine çok özel iki isim damga vuracak. Jet Sosyete ekibinin ilk bölümle tecrübeli oldukları evden çekim metodunda, konuk ünlülerin performansı çok konuşulacak. 

Birbirinden eğlenceli görüntülü konuşmalar ve yeni konularla karantina günlerinde hepimizin yaşadıklarını anlatan ‘Jet Sosyete’, final bölümü ile 6 Mayıs Çarşamba günü Star TV’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER