Kalk Gidelim dizisi koronavirüs sebebiyle 'Eve' geliyor!

Kalk Gidelim dizisi koronavirüs sebebiyle 'Eve' geliyor!
TRT 1’in üç sezondur beğeni ile izlenen dizisi Kalk Gidelim, koronavirüs sebebiyle oyuncuların kendi evlerine geçti ve “Kalk Gidelim Eve” dedi. 
 
Tıpkı Kalk Gidelim gibi samimi aile hikayesini ekrana getirecek Kalk Gidelim Eve için oyunculara sağlanan teknik malzemelerle çekimler gerçekleşiyor. Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan ise oyunculara görüntülü olarak bağlanarak yönlendirmeleri yapıyor.

Başrollerini Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Aslı Omağ, Hayrettin, Kerim Yağcı, Alper Saylık, Can Kıran, Sena Çakır, Ali Dinç, Dilara Gül Demiral ve Bayazıt Gülercan'ın paylaştığı “Kalk Gidelim Eve”, cuma akşamları saat 21.30’da izleyici ile buluşacak. 

Dizinin yapımcısı Eyüp Üstün, “Öncelikle, ülke olarak evde kaldığımız bu süreçte dizimizin sevenlerine müjdeyi verebiliriz. Dizimiz yeni versiyonuyla kesintisiz olarak devam edecek. ‘Kalk Gidelim Eve’ isimli yeni dizimizin çekimlerinde, biz oyuncularımıza teknik malzeme sağlıyoruz ve onlar da çekimlerin büyük çoğunluğunu kendi evlerinden yapıyorlar. Bazı oyuncularımızın çekimle ilgili zorlandığı sahnelerde onlara bir arkadaşımız yardımcı oluyor. Tabi ki devletimizin belirttiği ve başta sosyal mesafe kuralı olmak üzere tüm sağlık tedbirlerine uyuyoruz.” şeklinde konuştu.
 
Kalk Gidelim Eve, ilk bölümüyle 24 Nisan Cuma akşamı saat 21.30’da TRT 1’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER