Güzel Köylü dizisi tekrar bölümleriyle Star Tv'de ekrana gelecek!

Güzel Köylü dizisi tekrar bölümleriyle Star Tv'de ekrana gelecek!
Tam bir şehirli olarak yetişen Gül, İstanbul’un yoğun temposundan sıkılıp küçük bir Ege kasabasıne gelir ve hayatı tamamen değişir.
 
İstanbul’dan Muğla’ya uzanan eğlenceli bir aşk hikayesi...
 
Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği dizinin senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci yazarken, başrollerinde ise; Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat,  Ahmet Mümtaz Taylan,  Zerrin Sümer,  Ali İpinyer alıyor. "Güzel Köylü" de İstanbul'un keşmekeşliğinden  sıkılan  ve üstüne üstlük  evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından da aldatıldığını düşünen Gül'ün,  Muğla'ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenler konu ediliyor...
 
Genel hikaye;
 
İstanbul'un keşmekeşinden bunalan Gül (Gizem Karaca) yeter artık deyip İstanbul’u terk edip Muğla’ya, Güzelköy’e  yerleşiyor. Gül’ün İstanbul’u terk edişindeki tek neden elbette bu değil. Çünkü evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan’ın (Mehmet Ali Nuroğlu) ihanetine uğradığını düşünüyor. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal (Berk Cankat) tarafından bir mektup getiriliyor. Gül mektubu okuyunca Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana’nın (Zerrin Sümer) varlığından haberdar oluyor. Zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirdiği mektup rehber oluyor.
 
Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde buluyor. Çünkü Cemal, babası Hüsnü’nün (Ahmet Mümtaz Taylan) zoruyla evlendirilmek istediği köylü kızı Kamuran’a (Esin Civangil) nikah masasında ‘Hayır’ diyor ve köy karışıyor. İstanbul’un karmaşasından kaçıp huzura gittiğini sanan Gül, daha da karmaşık bir yere geldiğini sanınca geri dönmek istiyor ancak bu sefer de İstanbullu sevgilisi Kaan’ın peşinden köye geldiğini görünce O’na inat köyde yaşamaya karar veriyor.
 
Zamanla aslında köyün çok da güzel bir yer olduğunu anlayan Gül, köylü Cemal’e gönlünü kaptırınca olanlar oluyor. Cemal’in nikah masasında hayır demesinin sebebinin de kendisi olduğunu öğrenince köyde dillere destan yepyeni bir aşk başlıyor.
 
Yayın Günü: 19 Nisan Pazar
Yayın Saati: 20.00 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER