National Geographic'in yeni dizisi Barkskins 25 Mayıs'ta başlıyor

National Geographic'in yeni dizisi Barkskins 25 Mayıs'ta başlıyor
National Geographic kanalının yeni dizisi Barkskins 25 Mayıs'ta başlıyor. Yayın tarihi yeni bir video eşliğinde duyuruldu.

Pulitzer ödüllü yazar Annie Proulx'un 2016'da piyasaya çıkan romanından uyarlanan dizinin başrolünü David Thewlis (Wonder Woman, Harry Potter film serisi), yapımcılığını Elwood Reid ve Fox 21 TV Studios üstleniyor. Barksins, medeniyetin dönüm noktasında olduğu 1600'lü yılların Kuzey Amerika'sında geçecek. Acımasız zorluklarla, çakışan çıkarlarla ve karmaşık sadakatla boğuşan ayrık bir grubun geçmişlerinden kaçma ve kendilerini yeniden yaratma savaşını ekrana getirecek.

Thewlis, ilerici görüşlere sahip zengin toprak sahibi Mösyö Claude Trepagny'yi canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Christian Cooke ve James Bloor, sırasıyla Trepagny'nin hizmetkarlarından René Sel'i ve Charles Duquet'yi oynayacak. İki göçmen olan karakterlerden René Sel ahlaki açıdan sağlam, Duquet ise cılız ama çalışkan birisi olarak tanıtılıyor. Marcia Gay Harden ise şehirdeki herkesin sırrını bilen ve bunu kendi çıkarı için kullanan Mathilde isminde bir hancıyı oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER