7. Koğuştaki Mucize filmi Netflix'in en popüler içeriklerinden birisi oldu

7. Koğuştaki Mucize filmi Netflix'in en popüler içeriklerinden birisi oldu
7. Koğuştaki Mucize filmi Netflix'in en popüler içeriklerinden birisi oldu.

13 Mart'ta Netflix'e dahil olan film, Instant Watcher sitesinin verilerine göre son 24 saatte ABD'de en popüler içeriklerinden birisi oldu. Amazon, HBO ve Showtime gibi pek çok kanalın ve platformun içeriklerini takip eden sitenin listesinde La Casa de Papel, The Platform ve Tiger King gibi yeni dönem yapımlar da yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı ‘7. Koğuştaki Mucize’, 11 Ekim’de sinemaseverlerle buluştu. Lanistar Media ve Motion Content Group’un yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Nisa Sofiya Aksongur, İlker Aksum, Mesut Akusta, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon gibi isimler de yer alıyor.
 
Güney Kore yapımı ‘Miracle in Cell No. 7’dan Türkiye’ye uyarlanan, senaryo süpervizörlüğünü Özge Efendioğlu’nun yaptığı, senaryosunu ise Kubilay Tat’ın yazdığı film, aralarında çok özel ve güçlü bir bağ olan baba ile kızının masumiyet uğruna verdikleri mücadeleyi anlatıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER