İşler Güçler dizisi tekrar bölümleriyle her gece Star Tv'de ekrana gelecek!

İşler Güçler dizisi tekrar bölümleriyle her gece Star Tv'de ekrana gelecek!
Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in başrollerini paylaştığı,  Star TV dizisi ‘İşler Güçler’, artık tekrar bölümleriyle her gece Star’da...
 
Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Sadi Celil Cengiz ve Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever, Murat Akkoyunlu ve Yılmaz Gruda yer alıyor.
 
Dizinin Konusu;
 
3 yakın arkadaş kendi filmlerini çekmeye karar verir,ama hiç paraları yoktur! İşler Güçler, kariyerlerinde farklı noktalardaki üç oyuncunun, birlikte bağımsız bir film çekebilmek için girdikleri kısır döngünün trajikomik hikayesini konu ediyor. 
 
Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz muhteşem filmlerini çekme hayalleri kuran, ve gerekli parayı toplamak için istemeyerekte olsa 'Meslek Hikayeleri' adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür. Ahmet, başrol oynadığı günlerin özlemini çekmekte, mazideki başarılarının göz ardı edilmesinden şikayet etmektedir. Murat, mesleğinin gereklerini yapmaya çalışırken, kendisini terketmiş olan eski sevgilisiyle beraber çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır.
 
Yönetmen ve Senarist: Selçuk Aydemir
Müzik: Tolga Çebi
Yapımcı: Hayri Aslan-Limon Yapım
Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Ceren Moray, Şinasi Yutsever,Gaye Gürsel, Burak Satıbol, Korhan Herduran
 
‘İşler Güçler’ her gece Star’da...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER