The Walking Dead ve Supernatural, virüs nedeniyle yayınlarını erken sonlandıracaklar

The Walking Dead ve Supernatural, virüs nedeniyle yayınlarını erken sonlandıracaklar
Virüsün dizi sektörüne olan etkisi devam ediyor.

Pek çok dizinin devam eden sezonlarının geleceği çekimlerin durması nedeniyle belirsizleşmişti. Son gelen haberlere göre virüs, dizileri beklenenden önce vurmaya başladı. The Walking Dead ve Supernatural dizileri planlanandan önce sezona ara verecekler. Sebep ise post-prodüksiyonda yaşanan duraksama.

TVLine'ın haberlerine göre Supernatural dizisi 20 bölümlük final sezonunun 18 bölümünü çektikten sonra durdu. Ancak 13 bölümden sonrasının ses ve efektileri hazır değil. Çünkü sadece çekimler değil, çekim sonrası çalışmalar da durdu. Dolayısıyla dün gece ekrana gelen bölüm bir süreliğine sondu. Çalışmalar yeniden başladığında çekilmiş bölümler tamamlanacak, ayrıca eksik iki bölüm de çekilecek.

The Walking Dead ise benzer talihsizliği sezon finalinde yaşadı. 10. sezonuna devam eden dizinin 16. bölümünün post-prodüksiyonu tamamlanamadı. Dolayısıyla dizi, sezonunu 15. bölümden sonra tamamlamış olacak. 16. bölüm daha sonra özel bölüm olarak ekrana gelecek. The Walking Dead'in yeni uzantısı The Walking Dead: World Beyond 12 Nisan'da başlayacaktı. Ancak onun da hafta sonu yapılan açıklamayla yılın sonlarına doğru atıldığı belirtildi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER