Hayaller Bizim İki Gözüm, 25 Mart’ta BluTV’de

 Hayaller Bizim İki Gözüm, 25 Mart’ta BluTV’de
Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV, özgün belgesel içerikleriyle farklı hayatların hikâyelerini tüm çarpıcılığıyla ortaya koymaya devam ediyor. İstanbul’un Boğaz görmeyen bölgelerindeki hayalperestlerin düşlerini ve günlük hayatlarını samimi bir şekilde sunacak olan BluTV özel yapımı “Hayaller Bizim İki Gözüm”ün tanıtım videosu yayınlandı.

Özel yapımları kadar yurtdışında beğenilen projeleri de seçkisine katan Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV, yeni bir özel yapımı daha izleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini “Benim Varoş Hikâyem””in yaratıcısı olan Yunus Ozan Korkut’un üstlendiği BluTV özel yapımı “Hayaller Bizim İki Gözüm” belgeseli 25 Mart Çarşamba günü başlıyor.

“Hayaller Bizim İki Gözüm”: Bir Hayalperestler Hikâyesi
Altı bölümden oluşan belgeselde kendi çabalarıyla başarıyı yakalamaya çalışan rapçi ve break dansçıdan boksöre, Bölgesel Amatör Lig’te oynayan futbolcudan Sıfır Bir dizisinden feyz alıp Bağcılar’da yapım şirketi kuran yönetmene kadar farklı hayallere sahip karakterlerin hikâyeleri tüm samimiyetiyle izleyicilerle buluşacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER