FilmBox’ta yıldızlar geçidi devam ediyor!

FilmBox’ta yıldızlar geçidi devam ediyor!
En parlak yıldızlar, en sürükleyici öyküler ve birbirinden güzel yapımlar FilmBox’ta! Son zamanların en başarılı dizileri arasında gösterilen NARCOS'un yanı sıra, etkileyici sinema filmlerini ve eğlenceli içerikleri ekranlara getiren FilmBox’ta yıldızlar geçidi devam ediyor.

Dilediğiniz ekrandan ve çeşitli platformlar üzerinden izleyebileceğiniz FilmBox, Şubat’ın son haftasında da dünyaca ünlü yıldızları evinize getirmeye devam ediyor. Keanu Reeves’in ortağının ölümünün ardındaki gerçeği kovalarken yolu esrarengiz bir kadınla kesişen bir polisi canlandırdığı “Dedektif Galban (Exposed)”, 25 Şubat Salı ekranlarda olacak. Yayın saati 19:45.

Mart ayı içerisinde FilmBox’ta izlenecek filmlerden biri olan “Hesaplaşma (Misconduct)”, kadrosunda Anthony Hopkins ve Al Pacino’yu buluşturuyor. Film, büyük bir şirketin güçlü patronunu adalet karşısına çıkarmak isterken kendini bir şantaj ve yolsuzluk sarmalında bulan genç ve hırslı bir avukatın öyküsünü anlatıyor. Bu film, 13 Mart Cuma günü yayınlanacak. Yayın saati 19:40.

Mart ayı içerisinde FilmBox’ta izlenecek filmler arasında, efsane yönetmen Luc Besson’un son yönettiği film olan 2017 yapımı “Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (Valerian)” da yer alıyor. Hayali bir gezegendeki hayali bir kentte, hayali bir uygarlığın ve evrenin geleceğini kurtarma savaşını öyküleştiren film, 30 Mart Pazartesi yayınlanacak. Yayın saati 21:30.

Bu filmlerin yanı sıra, sürükleyici öyküsü ve etkileyici sahneleriyle son zamanların en başarılı dizileri arasında gösterilen NARCOS’ta ise, Şubat ayı boyunca ve Mart’ın ilk yarısında Pablo Escobar ve kanun güçleri arasında yaşanacak son hesaplaşmaya adım adım yaklaşacağız. Mart’ın son haftasında ise NARCOS’un Üçüncü Sezonu, yine FilmBox’ta izlenecek.

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox'un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, Narcos gibi popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmlerini, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerikleri sunuyor. SPI International kanalları arasında, dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER