Sky One'dan üç dizisi için yeni sezon onayı çıktı: Intelligence, COBRA & Brassic

Sky One'dan üç dizisi için yeni sezon onayı çıktı: Intelligence, COBRA & Brassic
İngiliz Sky One kanalı üç dizisine yeni sezon onayı verdiğini duyurdu.

Böylece 21 Şubat’ta yayınlayacağı Intelligence, geçtiğimiz ay yayınladığı Robert Carlyle’lı politik drama Cobra ve Joseph Gilgun'lı komedi dizisi Brassic onay aldı. Bu dizilerden ilk ikisi ikinci sezon onayını alırken henüz ikinci sezonu başlamayan Brassic, şimdiden üçüncü sezonunu garantiledi. 

David Schwimmer, Intelligence'ta Amerika'dan İngiltere'ye gönderilen Ulusal Güvenlik Ajansı'nın bir ajanını canlandıracak. Nick Mohammed ise teknik analistlik görevini üstlenen bir karakteri oynayacak. İki ismin karakterleri yeni kurulan İngiliz hükümetine bağlı bir siber birime katılacaklar. Sezonu 6 bölüm sürecek.

Brassic, işçi sınıfından bir grup insanın hayatını konu alıyor. Bipolar rahatsızlığı olan Vinnie ve yakın arkadaşı Dylan, doğduklarından beri ayrılmaz ikilidir. Ancak Dylan'ın kız aradaşı Erin başka bir şehirde oğlu Tyler'la yeni bir hayata başlama kararı alınca Dylan yol ayrımına geliyor. Hayatının aşkıyla taze bir başlangıç mı yoksa çok yakın olduğu arkadaş grubu mu?

Brassic'in kadrosunda Michelle Keegan, Damien Molony, Tom Hanson, Aaron Heffernan, Ryan Sampson ve Parth Thakerar gibi isimler de yer alıyor.

İlk sezonu  altı bölüm süren COBRA'da Başbakan (Carlyle) ve özel kalemi (Victoria Hamilton) ülkeyi geniş çapta etkileyen bir tehhitle ilgilenmek durumunda kalıyorlar. Birleşik Krallık'ın politikacılardan ve kriz uzmanlarından oluşan COBRA isimli birim krizin merkezinde yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER