Netflix'ten iki yeni dizi geliyor: Country Comfort & On The Verge

Netflix'ten iki yeni dizi geliyor: Country Comfort & On The Verge
Netflix'ten iki yeni dizi için daha onay çıktı.

* Country Comfort: Sezonu 10 bölüm sürecek, kahkaha efektli komedi dizisi. Başrollerde Katharine McPhee (Smash Scorpion) ve Eddie Cibrian (Take Two, Rosewood) yer alıyor. Diziyi Caryn Lucas (The Nanny) hazırlayacak. Kelly Park (Family Reunion, Alexa & Katie) yönetmenliği üstlendi.

Kariyeri ve özel hayatı yolunda gitmeyen Bailey, beş çocuklu bir babanın evinde dadı olarak işe girer. Asla vazgeçmeyen bir tavırla işe koyulan Bailey'in varlığı aileye aradıkları anne figürünü kazandırırken müzikal anlamda yetenekli aile ise yıldız olma yolunda Bailey'e yardım eder.

Ricardo Hurtado (Malibu Rescue), Jamie Martin Mann, Pyper Braun, Shiloh Verrico (Here Today, Crown Vic) ve Griffin McIntyre çocukları oynuyor.

* On The Verge: Oscar adaylığı bulunan Julie Delpy'nin (Before film serisi) başrolünü ve senaryosunu üstlendiği komedi-dramanın sezonu 12 bölümden oluşuyor. Hikayesi Los Angeles'ta geçen dizinin bölümleri yarım saat sürecek.

Evliliklerinde ve kariyerlerinde sorun yaşayan dört anne yolunda gitmeyen her şeyi geride bırakıp kendileri olabilmek ve hayatlarına anlam kazandırabilmek için risk almaya ve savaşmaya karar verirler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER